1 Popište mi svou představu do emailu, níže uvedeného formuláře či telefonicky. Setkáme se spolu osobně nebo to probereme online. Jsem z Prahy.
2 První schůzka je zdarma. Jejím úkolem bude si stanovit vše, co je třeba. Zjistíme, jaké máte potřeby a představu o výstupu, jakým směrem se ubírat a také stanovíme termín hotového výsledku. 
3 Čím detailnější a lepší podklady dodáte pro moje grafické zpracování, tím je větší šance, že se přiblížíme kýženému výsledku a také vás to bude pravděpodobně stát méně peněz. Pokud jste ale bezradní, vložte se do mých rukou, nechte se nasměrovat a poradit, co bude fungovat a co ne. Pojďme si říct pěkně na začátku, co chcete a já vám na oplátku nabídnu profesionální servis. Co vy na to, hm? To dáme!
4 Po společné schůzce a ujasnění si všeho co k práci potřebuji, vám vypracuji kalkulaci a pokud ji schválíte, obratem zasílám objednávku k podpisu a fakturu jako zálohu na polovinu z celkové částky.
5 Po úhradě zálohy začínám vyšívat. V domluveném termínu vám osobně nebo online předložím jeden až tři návrhy podle domluveného zadání.
6 Po vámi odsouhlaseném návrhu doladím potřebné detaily nebo pokračuji v tvorbě dalších aplikací.
7 Při konečném odevzdání zakázky zasílám i fakturu jako doplatek práce. Při dlouhodobější a rozsáhlejší spolupráci není problém se domluvit na fakturaci měsíční
Odeslat poptávku
Vaše poptávka byla úspěšně odeslána. Ozvu se hned, jakmile to bude možně. Díky!
Denisa Mezerová | Blondesign | denisa@blondesign.cz
Back to Top