Jako kreativní grafická designérka se ráda zapojím do vašeho projektu a vizuálně jej oživím. Baví mě vymýšlet nové věci, které jsou nejen nápadité, ale hlavně funkční. Připravím pro vás vše od tiskovin přes digitální grafiku až po design jedinečného webu ve Figmě.
Při práci používám hlavu, neplním slepě zadání a jsem schopná vám navrhnout taková řešení, která přinesou výsledky. Při větších projektech si umím pohlídat lidi v týmu a komunikovat s nimi tak, aby to fungovalo.
Mám bohaté zkušenosti z marketingové agentury a polygrafického průmyslu.

KDO JSEM?
I když jsem začala studiem programování, grafický design si mě celkem rychle přetáhl na svou stranu. Netrvalo dlouho, a díky svému nadšení a zápalu pro věc se mi stal design současně zábavou i povoláním. Postupně jsem začala budovat vlastní značku Blondesign a pomáhám klientům „najít jejich tvář“.
Díky kombinaci přirozené zvídavosti a technického myšlení ráda pronikám do různých oborů. Proto mi nedělá problém např. pracovat pro auto-moto odvětví a zahradnictví zároveň. Pro každého najdu pochopení a funkční cestu.
Zakládám si na profesionálním přístupu, dodržuji termíny a domluvené ceny.
    Co všechno pro vás mohu realizovat a za kolik?
Logotvorba 
Patřím mezi lidi, kteří si potrpí na klišé, protože jsou mnohdy pravdivější, než si vůbec myslíme. V případě dobrého loga se s jedním dokáži ztotožnit. Zní: „V jednoduchosti je krása.“ A také síla. Dobré logo určuje směr a tvář vašeho podnikání, a to napříč celou offline i online komunikací. Pojďme se sejít nebo si popovídat si na onlajnu, seznámíme se, vyslechnu si váš příběh, vaše přání, potřeby a společně vytvoříme něco, co budete zbožňovat.

Vizuální identita
Vizuální identitu spousta firem zanedbává a důsledkem je jen spousta zbytečných starostí. Prakticky je to takový manuál, který určuje třeba pozici nebo způsob používání vašeho loga na různých propagačních materiálech. Nebylo by to fajn, mít všechno pohromadě? Vizuální identita by měla být součástí každého loga, neboť vychází z koncepční myšlenky, na základě které autor ono logo vytvářel. 
•​​​​​​​


Online reklama
Chcete-li zaujmout a přilákat pozornost, je důležité mít profesionálně provedenou a atraktivní grafiku, která vynikne mezi konkurencí. Takže pokud sháníte do svého týmu někoho, kdo vám ovládne designové a účinné příspěvky na veškeré sociální sítě nebo vytvoří celistvou kampaň včetně webových bannerů nebo newsletterů, hlásím se! 
•​​​​​​​

Tiskoviny
Plakáty, brožury, letáky, vizitky, polepy aut - prostě vše, na co vzpomenete a co vaše podnikání potřebuje. Díky svým zkušenostem z polygrafie a reklamní agentury jsem i velkým znalcem tiskových technologií a materiálů! Společně tak můžeme vytvořit zajímavé kousky promyšlené do posledního detailu, které budou samy mluvit za váš brand.

Webdesign
Návrh unikátních a funkčních webových designů na míru Vašim požadavkům. 

Back to Top