Neměla jsem nikoho, kdo by mi ukázal směr nebo cestu. Zkrátka si jen pořád jdu za tím, o čem si myslím, že je nejlepší. Pro mě i mé klienty. Využívám přitom intuici, svou uměleckou duši, cit pro design a zkušenosti z marketingové agentury či polygrafického průmyslu.
Začínala jsem tvorbou designu kávových šálků do kaváren a restaurací, návrhem grafiky e-shopu s jezdeckými potřebami a vymýšlením vizuálů merchandisingu pro milovníky letectví. Od té doby už jsem úspěšně realizovala mnoho nejrůznějších projektů a buduji svou značku Blondesign.
Jako kreativní grafická designérka, která je nejraději u zrodu něčeho nového, přemýšlí koncepčně a už u samotné realizace loga apeluje na jeho funkčnost a strategii v použití napříč celým brandem od tiskovin přes digitální grafiku až po design jedinečného webu ve Figmě.
Ke každému klientovi přistupuji individuálně a snažím se ho co nejlépe poznat, pochopit a navnímat jeho potřeby. 
Co všechno pro vás mohu realizovat a za kolik?
Logotvorba 
Patřím mezi lidi, kteří si potrpí na klišé, protože jsou mnohdy pravdivější, než si vůbec myslíme. V případě dobrého loga se s jedním dokáži ztotožnit. Zní: „V jednoduchosti je krása.“ A také síla. Dobré logo určuje směr a tvář vašeho podnikání, a to napříč celou offline i online komunikací. Pojďme se sejít nebo si popovídat si na onlajnu, seznámíme se, vyslechnu si váš příběh, vaše přání, potřeby a společně vytvoříme něco, co budete zbožňovat.
Tvorba nového loga - od 10.000 Kč
Re-design starého loga - od 8.000 Kč
Nastavení kampaní, konceptu a kreativního vnímání vašeho brandu veřejností - 500 Kč za hodinu.
Vizuální identita
Vizuální identitu spousta firem zanedbává a důsledkem je jen spousta zbytečných starostí. Prakticky je to takový manuál, který určuje třeba pozici nebo způsob používání vašeho loga na různých propagačních materiálech. Nebylo by to fajn, mít všechno pohromadě? Vizuální identita by měla být součástí každého loga, neboť vychází z koncepční myšlenky, na základě které autor ono logo vytvářel. 
•​​​​​​​
Tvorba vizuální identity jako koncepční systém - od 5.000 Kč
Aplikace vizuálů na jednotlivá média - 500 Kč za hodinu. 

Online reklama
Chcete-li zaujmout a přilákat pozornost, je důležité mít profesionálně provedenou a atraktivní grafiku, která vynikne mezi konkurencí. Takže pokud sháníte do svého týmu někoho, kdo vám ovládne designové a účinné příspěvky na veškeré sociální sítě nebo vytvoří celistvou kampaň včetně webových bannerů nebo newsletterů, hlásím se! 
•​​​​​​​
Cena za tvorbu veškerých online grafik je 500 Kč za hodinu. 
Tiskoviny
Plakáty, brožury, letáky, vizitky, polepy aut - prostě vše, na co vzpomenete a co vaše podnikání potřebuje. Díky svým zkušenostem z polygrafie a reklamní agentury jsem i velkým znalcem tiskových technologií a materiálů! Společně tak můžeme vytvořit zajímavé kousky promyšlené do posledního detailu, které budou samy mluvit za váš brand.
Cena za tvorbu tiskovin je 500 Kč za hodinu.
Webdesign
Tvorba webového designu je sama o sobě vyšší dívčí, proto jsem se této disciplíně nikdy zvlášť neoddávala, ač jsem ale věděla, že dokáži vymyslet něco pěkného a funkčního. Pak mi osud do cesty přihrál Oldu a tady už nezbyl žádný čas na falešné hrdinství. S Oldou, jako profi webmasterem, jsme sehraní a nic pro nás není nemožné. Tvoříme weby navržené ve Figmě a postavené na Wordpressu. Nějaké projekty již máme za sebou a těšíme se na další!
Tvorba nového webu individuálně na poptávku.
Cena za samotné editace nebo refresh hotového webového designu - 500 Kč za hodinu.
Back to Top